Oyun
Trend

Epic Games Ücretsiz Oyunu Wilmot’s Warehouse

Wilmot's Warehouse oyunu ücretsiz oldu. Epic Games üzerinden ücretsiz yayınlanan oyunu hemen alabilirsiniz.

Epic Games hayatımıza girdi. Hayatımıza girmekle kalmadı kendine yer etti. Bunu nasıl başardı? Ücretsiz oyunlar ile başardı. GTA 5 oyununu bile vermesi firmanın adını hafızalara kazıdı. Taktik devam ediyor. Ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediyor ve her hafta düzenli oyunlar geliyor. Bu oyunlara dahil olan son üye Wilmot’s Warehouse oldu.

Normal satış fiyatı 25 TL olan eğlenceli oyun, 1 haftalık süre için tamamen ücretsiz oldu. Oyunu 6 Ağustos tarihinden sonra 1 hafta içerisinde alırsanız, oyun tamamen sizin oluyor.

Wilmot’s Warehouse Nasıl Bir Oyun?

Basit bir oyun olarak gösterebileceğimiz yapım, hem eğlenceli hem de biraz hafıza gerektiriyor. Hatta zorlasak oyunu bulmaca türüne bile dahil edebiliriz.

Bir depo yönetiyorsunuz ve müşterilerin istekleri doğrultusunda bu depodan ürünleri seçerek, müşterilere iletiyorsunuz. Tahmin edersiniz ki bu çok kolay olmuyor. Depo çok düzenli değil ve her ürüne ulaşmak çok kolay değil.

Ürünleri sizin düzenlemeniz ve depoyu kurmanız lazım. 100 MB gibi küçük boyutu olan yapım, boş zamanlarınızda değerlendirebileceğiniz, güzel vakit geçirebileceğiniz oyunlar arasında. Zaten Steam değerlendirmesinde de oyunun oldukça olumlu sonuç aldığını görüyoruz.

Bu da Wilmot’s Warehouse yapımının oyuncular tarafından da genel olarak sevildiğini gösteriyor. Ücretsiz olarak oyunu almak isteyenler için Epic Games sayfasının linkini de buraya bıraktık.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu