Oyun
Trend

Cyberpunk 2077 için Bu Kez Nvidia Video Paylaştı

Cyberpunk 2077 oyununun Nvidia ekran kartlarıyla nasıl bir performans göstereceğin ortaya koyan yeni bir video yayınlandı.

1 Eylül’de yeni ekran kartlarını tanıtan Nvidia, yeni gelecek oyunlar hakkında da bazı bilgiler verdi. Kart tanıtımı sırasında gösterilen oyunlar oldu ve bu oyunlar arasında da dikkat çeken çok fazla yapım vardı. Fortnite falan derken etkinlikte gösterilen oyunların içerisinde Cyberpunk 2077 yapımı da yer aldı.

Aslında Nvidia bu oyunu gösterirken amaç yeni ekran kartlarının görsel gücünün ne kadar iyi olduğunu ortaya koymaktı. RTX 3080 modeli ve RTX 3090 modeliyle alınabilecek olan performansın ne boyutta olduğunu göstermek adına video geldi ama tabii ki bu video Cyberpunk 2077 oyununu da görmemizi sağlamış oldu.

Cyberpunk 2077 Grafik Anlamında Çok İyi Olacak

48 saniyelik bir videonun paylaşıldığı oyundan elde edilen görüntüler çok iddialı bir yapımı beklememiz gerektiğini işaret ediyor. Nvidia ekran kartlarının, özellikle yeni neslin ne özelliği varsa sonuna kadar oyunda kullanılacağı ve böylece Cyberpunk 2077 yapımının grafik yapısının beklenenin çok üzerinde olacağı söyleniyor.

Yeni RTX teknolojisi, yeni aydınlatma, gölgelendirme, kaplamaların gerçekçiliği konusunda daha iyi performans göstermesini beklediğimiz Cyberpunk 2077, yeni ekran kartlarının gücünü göstermek için de iyi bir kriter olacak.

Her seferinde beklentilerin biraz daha yükseldiği oyunun çıkış tarihi de yine doğrulanmış oldu. Buna göre oyun 19 Kasım’da kullanıcılarla buluşacak. Tabii ki yapımın yine herhangi bir erteleme almaması gerekiyor. Takip edenlerin bileceği üzere oyun çok kez ertelendi. Hazır olmadığı gerekçesi ile defalarca erteleme alındı.

Yine aynı durumun geçerli olması halinde kesinlikle Cyberpunk 2077 satışları başlamadan çakılır çünkü oyuna olan inancın düşmesi durumu söz konusu oluyor.

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu