Oyun
Trend

Call of Duty: Black Ops Cold War Videosu Sızdı

Call of Duty: Black Ops Cold War çoklu oyuncu modunu gösteren bir video sızdı. Call of Duty: Black Ops Cold War videosu sizi şaşırtabilir.

Resmi duyurusu yapılan ve adı açıklanan Call of Duty: Black Ops Cold War, detaylı tanıtım için 8 Eylül tarihini işaret etmiş ve oyunu bekleyenler 8 Eylül tarihine odaklanmıştı. Fakat bu hafta yapılacak olan tanıtıma daha 3 gün varken, oyun hakkında önemli sızıntılar gerçekleştirildi.

Bir oynanış videosu sızdı ve oynanış videosu yaklaşık olarak 15 dakika kadar yayında kaldı. YouTube üzerinden yanlışlıkla yayınlandığı söylenen videoda, oyunun çoklu oyuncu modunun yapısı ortaya konulmuş oldu.

Çoklu oyuncu modunda, eski oyunlara göre çok daha geniş bir kitleye hitap edeceğini anladığımız Call of Duty: Black Ops Cold War, için sızıntıların çoktan kaldırılmış olduğunu da belirtelim.

Call of Duty: Black Ops Cold War Sızıntısı Nasıl Gerçekleşti?

Çoklu oyuncu modunu ortaya koyan yeni video, Activision tarafından sızdırılmadı. Activision yeni oyunu önceden denemeleri ve tanıtım sonrasında reklam yapmaları için bazı YouTuberlara gönderdi.

İçerik üreticilerine gönderilen oyun denemeleri devam ederken, bir YouTuber hazırlamış olduğu tanıtım videosunu yanlışlıkla sızdırdı. Sadece 15 dakika bile bu sızıntının yayılması için yetti ve dediğimiz gibi oyun yapısı netlik kazandı.

Nasıl bir oyunun görüleceği az çok anlaşılırken, çoklu oyuncu modunun çok daha fazla kişiye kadar destek verdiğini görmek mümkün olacak. Böyle değerlendirildiğinde başarılı bulunun oyunun detaylarını öğrenmeye kadar çok beklemeyeceğiz. Bundan sadece 3 gün sonra oyunun detaylı videosu gelecek ve tanıtımı olacak.

call-of-duty-black-ops-cold-war-3.jpg

O zaman sadece Call of Duty: Black Ops Cold War çoklu oyuncu bölümünü değil, oyun içi sistemini de görme deneyimleme fırsatı bulacağız.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu