Mobil

Oppo Reno Z Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno Z akıllı telefonları ortaya çıktı. İşte Oppo Reno Z için ilk bilgiler.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Oppo Reno serisi akıllı telefonlar bir hayli ilgi görüyor. Yeni akıllı telefon modellerinin tasarımı ve teknik özellikleri bir hayli sevilmiş olsa da bu modellerin içerisinde uygun fiyatlı bir akıllı telefon yoktu.

Daha çok üst fiyat segmentine hitap eden akıllı telefonlar görmüştük. Şimdi ise uygun fiyatlı Oppo Reno Z akıllı telefonları ortaya çıktı. Telefonların fiyatlarıyla beraber tüm teknik özellikleri de netlik kazandı.

Oppo Reno Z Nasıl Bir Telefon Olacak?

Başta söylediğimiz gibi bu akıllı telefonlar, serinin uygun fiyatlı modelleri olacak. Telefonların buna rağmen güçlü modeller olduğunu görmek mümkün olacak. Telefonun içerisinde Helio P90 işlemcilerinin yer aldığını göreceğiz.

Helio P90 işlemcilerinden güç alacak olan akıllı telefonun 6 GB RAM bellek miktarı ve 256 GB depolama alanının olduğunu da görmek mümkün olacak.

3.950 mAh değerinde bataryaları ve 20 W değerinde hızlı şarj desteğiyle beraber karşımıza çıkacak olan akıllı telefonun, ekran kısmında ise 6.4 inçlik bir panel sunduğunu görmek mümkün olacak.

Oppo Reno Z

6.4 inçlik ekranın hangi panel teknolojisine sahip olacağı ve çözünürlük değerinin ne olacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Bunun dışında kamera kısmında da iddialı bir akıllı telefon göreceğiz. 48 MP değerinde ana arka kameraya sahip olacak olan telefon 5 MP değerinde de ikinci kamera kullanacak.

Ön kamera kısmında ise 32 MP değerinde tek bir kamera kullanılacak. Bu kısımda da önemli bir değişiklik beklememek gerekiyor. Başta 4 farklı renk seçeneğiyle beraber karşımıza çıkacak olan akıllı telefonların fiyat kısmında ise 377 dolar gibi bir aralığa sahip olacağı bilgisi var. Tabii ki bu rakamların resmi olarak açıklanmamış olan satış rakamları olduğunu ekleyelim.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı