Mobil

Oppo Reno A İlk Kez Görüntülendi

Oppo Reno A akıllı telefonları için yeni detaylar ortaya çıktı. Oppo Reno A telefonu Snapdragon ile geliyor.

Akıllı telefonlarına Oppo Reno 2 serisiyle devam etmesi beklenen Oppo, Reno modelleri üzerinde yoğunlaşmaya başladı gibi gözüküyor. Öyle ki markanın bu kez Oppo Reno A modeli ortaya çıktı.

Tasarımı konusunda detayların paylaşılmasını sağlayan yeni görsellerle beraber gelen Oppo Reno A, teknik özellikler kısmında da detayları ortaya koydu. Hem tasarım hem de teknik özellikler konusunda detayları ortaya çıkan yeni akıllı telefonlar için paylaşılan bilgilere bakalım.

Oppo Reno A Nasıl Bir Telefon Olacak

Yeni akıllı telefon modelinde dikkat çeken ilk kısım dediğimiz gibi tasarım kısmı olacak. Bu modelin tasarımının su damlası şeklinde çentik alanı üzerinden oluşturulduğunu göreceğiz.

Yeni nesil akıllı telefonlarına dahil olacak olan Oppo Reno A akıllı telefonların arka kısımda ise çift arka kamera sunduğunu görmek mümkün olacak.

Oppo Reno A

Teknik özellikler kısmında da başarılı bir akıllı telefon beklentimiz var. Telefonun 6.5 inçlik bir ekranı bulunacak ve FHD+ çözünürlük değerine yer verilecek. İşlemci kısmında da Snapdragon 710 serisi işlemcilerin kullanıldığını görmek mümkün olacak.

16 MP değerinde ana arka kamerası ve 2 MP değerinde ikinci arka kamerası bulunan akıllı telefonların ön kısımda da 25 MP değerinde bir kamera kullandığını göreceğiz. İddialı özelliklerle dikkat çekecek olan akıllı telefonların fiyatı netlik kazanmadı ancak tanıtımın 28 Ağustos tarihinde yapılması bekleniyor.  

Etiketler

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı