Mobil

Oppo Reno 3 TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı

Oppo Reno 3 için bilgiler ortaya çıktı.

Oppo, yeni akıllı telefon modelleri için sıkı çalışma yapan markalar arasında yer alıyor. Markanın yeni seri akıllı telefonlarında yer alan özellikler bir hayli dikkat çekici. Zaten başarı elde etmiş olan Oppo Reno 2 akıllı telefonları bir yana, şimdilerde bir başka akıllı telefon modeli Oppo Reno 3 için iddialar gelmeye başladı.

Amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen yeni akıllı telefonların TENAA kayıtlarında ortaya çıkmasının hemen ardından yeni serinin bilgileri de ortaya çıkmaya başladı. Bu kez telefonların görüntüleriyle beraber özellikleri konusunda detaylar ortaya çıktı.

Oppo Reno 3 Özellikleri Neler Olacak?

Paylaşılan bilgilere göre telefonların içerisinde MediaTek MT6885 işlemcilerini kullanması bekleniyor. MediaTek Dimensity 1000 serisinin üyelerinden biri olan yeni işlemcilerin dışında RAM kısmında ise 8 GB RAM miktarına yer verilecek.

Oppo Reno 3

Yine amiral gemisi akıllı telefonlar arasında yer alabilecek bir model olmasını beklediğimiz akıllı telefonların su damlası çentik alanına sahip olduğunu göreceğiz. Arka kısımda çok farklı bir renk tasarımı kullanacağı da görülen telefonların kameralarının ise 3 adet olacağı görülmekte.

Oppo Reno 3

Üst üste 3 kameranın kullanıldığı telefonların, kameralarının hemen yanında flaş ışığı bulunacak. Serinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. 5G destekli olması beklenen Oppo Reno 3 için fiyat ve diğer detayları bekliyoruz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı