Mobil

Oppo Reno 3 Pro 5G Görselleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 3 Pro 5G modelinin tasarımı için önemli detaylar paylaşıldı.

İddialı akıllı telefonları ile göz önüne çıkmaya başlayan markalardan biri olan Oppo, şu sıralar yine iddialı bir akıllı telefon hedefinde. Markanın bu kez sunacağı akıllı telefon Oppo Reno 3 Pro 5G modeli olacak. 5G destekli olarak gelmesi beklenen yeni akıllı telefonun nasıl özellikleri olacağı konusunda da bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak telefonların tasarımını gösteren detaylar ortaya çıktı. Yeni akıllı telefonların tasarım detaylarından söz edelim.

Oppo Reno 3 Pro 5G Ekranda Kamera ile Gelecek

Yeni akıllı telefonlar ekran üzerinde kamera ile beraber gelecek. Samsung’un akıllı telefonlarında kullandığı ekrana gömülü kamera sisteminin bir benzeri olarak kullanılacak olan kamera sisteminde, ekran üzerinde tek bir kamera kullanılacak.

Oppo Reno 3 Pro 5G

Ekran üzerinde tek bir kamera kullanılacak olan akıllı telefonun, her iki yandan da kavisli ekran sistemine yer vereceğini de ekleyelim. Telefonun ekran kısmında kavisli ekran yapısı sayesinde daha geniş bir kullanım alanı sunmuş olacak.

Ekranın boyutu ise 6.5 inç olacak. Çözünürlük değeri kısmında ise Full HD+ çözünürlük değerine yer verilecek. AMOLED ekranın yenileme hızı da 90Hz olacak. Bu özelliklerle beraber Oppo Reno 3 Pro 5G modellerinin tanıtımının ise kısa süre sonra yapılması bekleniyor. 5G destekli modelin fiyatının ise diğer serilerden biraz daha farklı olması söz konusu. Daha yüksek bir fiyat sunulacak.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı