Mobil

Oppo Reno 2 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Oppo Reno 2 akıllı telefonu ortaya çıktı. Oppo Reno 2 tam ekranla gelecek.

Merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Oppo Reno 2 modelinin tanıtımı hızla yaklaşıyor. Telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak Oppo Reno 2 için bir tanıtım videosu yayınlandı.

Yayınlanan yeni tanıtım videosuyla beraber telefonların içerisinde yer alacak olan sistem hakkında detaylarda netlik kazanmış oldu.

Paylaşılan videoda, yeni modelin 4 arka kamera kullanacağı konusunda işaretler olduğunu görüyoruz. Bir yandan daha canlı ve farklı bir tasarım sunulacağı vurgulanırken bir yandan ise iddialı özellikler işaret ediliyor.

Oppo Reno 2 Neler Sunacak?

Çok kısa bir süre sonra tanıtımı yapılması beklenen yeni akıllı telefon modellerinde ilk dikkat çeken kısmın ekranlar olması bekleniyor. Öyle ki telefonun ekranının %93.1 ekran gövde oranına sahip olacağı ve bu modelin 6.55 inçlik bir panelle beraber geleceği iddia ediliyor.

AMOLED olmasının yanında Panoramik ekranlarıyla fark yaratacak olana akıllı telefonların 20:9 en boy oranı gibi iddialı bir değeri olduğunu göreceğiz.

Yeni akıllı telefonların ekran camı kısmında ise Gorilla Glass 6 serisini kullanacağı konusunda bilgiler verildi. Bunun dışında Snapdragon 730G gibi iddialı bir işlemci modeliyle karşımıza çıkacak olan akıllı telefonların birkaç farklı model olarak gelmesi bekleniyor.

Yeni telefonlarla ilgili yeni bilgiler paylaşıldığı zaman yer vereceğiz. Şimdilik birkaç gün içerisinde yapılması beklenen tanıtımı takip ediyoruz. Oppo Reno 2 daha ne gibi sürprizler yapacak göreceğiz?

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı