Bilim & Teknoloji

Oppo Reno 2 Optik Görüntü Sabitleme Kullanacak

Oppo Reno 2 kamera detayları ortaya çıkmaya başladı. Oppo Reno 2 kamera sistemi yenilenerek gelecek.

Tasarımıyla öne çıkan akıllı telefon modellerinden biri olmasını beklediğimiz Oppo Reno 2 akıllı telefonları için yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak telefonların tasarımını ortaya koyan görseller yayınlandı. Şimdi ise kamera bölümünde nasıl değişimlere gidileceği ve ne şekilde bir fark yaratılacağı konusunda detaylar ortaya çıktı.

Paylaşılan bilgilere göre Oppo Reno 2 kamerasında özel bir sistem yer alacak. Bu sistem sayesinde video çekimleri için çok daha yüksek bir kalite aralığı sunulmuş olacak. Video dengeleme sistemi olarak adlandırılan yeni sistemin detayları konusunda da bilgiler ortaya çıktı.

Oppo Reno 2 Video Dengeleme Teknolojisi

Video dengeleme özelliği sayesinde söz konusu akıllı telefonların çekimlerinde daha başarılı bir seri sunması sağlanacak. Optik görüntü sabitleme teknolojisinde yararlanacağı düşünülen kameranın, daha ne gibi artıları olacağı konusunda ise kesin bilgiler bulunmuyor.

Oppo Reno 2

Yeni akıllı telefonların 28 Ağustos tarihinde tanıtılması bekleniyor. Tanıtımın yapılmasının ardından merak edilen akıllı telefonlarla ilgili olarak tüm detaylar da ortaya çıkmış olacak. Şimdilik yapılan paylaşımlar iddialı modeller için kamera konusunda yeni bir adım atılacağını göstermiş oldu.

Kamera sisteminin ne kadar başarılı olacağı tartışılır ancak paylaşılan ilk örnekler, oldukça iddialı bir serinin geleceğini göstermekte. Tanıtım sonrasında kamera teknolojisi hakkında daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün olacak.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı