Mobil

Oppo Reno 2 5G İddialı Geliyor

Oppo Reno 2 5G modelinin özellikleri ortaya çıktı. Oppo Reno 2 5G geliyor.

Çok kısa bir süre önce açıklanan yeni akıllı telefon modellerinden biri olan Oppo Reno 2 modelleri için 3 farklı serinin tanıtıldığını görmüştük. Serinin 3 farklı modeli karşımıza çıkarken, markanın bundan sonraki dönem için de farklı planları olduğu ortaya çıktı. Bu kez Oppo Reno 2 5G akıllı telefonlarının geleceği ortaya çıktı.

Oppo Reno 2 5G adıyla gelmesi beklenen yeni modelin, serinin dördüncü versiyonu olması bekleniyor. Telefonların bir yandan kamera özelliklerinin yetersiz olması bir yandan ise amiral gemisi işlemcileri direk olarak sunmaması gibi detaylarla beraber bir modelin daha geleceği iddia edilmişti. Bu modelin ise Oppo Reno 2 5G akıllı telefonları olduğunu görmek mümkün olacak.

Oppo Reno 2 5G Neler Sunacak?

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinin güncellenmiş serisi olarak geleceği ortaya çıkan 5G versiyonunun ne kadar başarılı olacağı konusunda da teknik detaylar ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada ilk olarak Reno 10X Zoom modelinde olduğu gibi kamera kısmında bir yeniliğin yapılması söz konusu olacak.

Oppo Reno 2 5G

Telefona hem periskop kamera eklenecek hem de 20X hibrit zoom özelliğinin eklendiğini görmek mümkün olacak. Bunun dışında TENAA üzerinden paylaşılan görseller telefonun ekranının 6.6 inç olacağını da gösteriyor.

Kesin olarak ekran çözünürlük değerinin ne kadar değişeceği ise tam olarak bilinmiyor. Şimdilik TENAA görselleri ile yetinmek gerekiyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı