Mobil

Oppo Find X2 Neo Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Oppo Find X2 Neo render görselleri ortaya çıktı.

Akıllı telefon dünyasının iddialı ilerleyen markalarından biri olan Oppo, şu sıralar yeni akıllı telefonları için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan Ace 2 modelinin geleceği konuşulurken bir yandan ise Oppo Find X2 Neo akıllı telefonları için bilgiler gelmeye başladı.

Son olarak yeni akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Yayınlanan görsellerde yer alan detaylar dikkat çekici. Öyle ki telefonların tasarımlarının beklenenden daha farklı bir şekilde geleceği ortaya çıkmış oldu.

Oppo Find X2 Neo Nasıl Bir Tasarım Kullanacak?

Paylaşılan render görsellerine göre yeni seri akıllı telefonların ekran üzerinde kamera sistemi bulunacak. Tamamen kavisli bir ekranla beraber gelecek olan akıllı telefonun ekrana gömülü olarak tek bir kamera kullandığını göreceğiz.

Oppo Find X2 Neo

Ekran kısmında tek bir kameraya yer verilecek ve kenarlar tamamen kavisli olacak ancak son detaylar bunlar değil. Arka kısımda da çok daha farklı bir yapı kullanılacak. Üst üste sıralanmış olan 4 arka kamera göreceğiz. Geniş kamera alanına ek olarak serinin geçişli renkler sunması da söz konusu olacak.

Geçişli renklerin çok daha dikkat çekici bir yapıyı sunacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Reno 3 cihazlarına büyük oranda benzeyen yeni serinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise şimdilik kesin bilgiler bulunmuyor. Bu sürenin çok uzamamasını ve yakın zamanda telefonların tanıtılmasını bekliyoruz.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı