Haberler

OnePlus, CES 2020’de Boy Gösterecek

OnePlus, CES kapsamında özel bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Kendisini kanıtlama noktasında iddialı markalardan biri olan OnePlus, son dönemde atağa geçme kararı almış gibi gözüküyor. Öyle ki markanın yatırımlarını bir hayli arttırdığını görüyoruz. Bir yandan OnePlus 8 çalışmaları devam ederken, bir yandan ise işin pazar bölümü için önemli adımlar atılıyor. Son olarak Oppo tarafından bir açıklama yapılarak, markanın ülkemize resmi olarak giriş yapacağı duyurulmuştu. Hemen sonrasında ise OnePlus için CES iddiası ortaya atıldı.

OnePlus, CES 2020 Etkinliğine Katılacak

Bu zamana kadar CES fuarlarında çok fazla yer almamış olan markalardan biri olan OnePlus, son iddialara göre çalışmalarını tamamladı ve CES 2020 fuarında boy gösterecek. Fuarda yer alacak olan markanın özel bir etkinlik düzenleyeceği söyleniyor.

OnePlus

İddialarda yer alan bilgilere göre etkinlik için davetiyeler de çoktan dağıtıma çıkmaya başladı. Sadece akıllı telefon modelleri değil, yeni teknolojileri hakkında açıklamalar yapması beklenen markanın 7-10 Ocak tarihlerinde Wynn Otel’de bu özel etkinliğini düzenleyeceği ve belki de CES 2020 ile sunacağı yeni teknolojileri duyuracağı düşünülüyor.

Akıllı televizyonları ve 5G sistemleri hakkında da açıklamalar yapma ihtimali bulunan markanın, nasıl ürünler duyuracağını merakla bekliyoruz. Yeni teknolojiler duyurulduğu zaman bilgilere yer vereceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı