Mobil

OnePlus 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı

OnePlus 8 tanıtım tarihi açıklandı.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen OnePlus 8 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı ortaya çıktı. Nisan ayında tanıtılması beklenen yeni seri için kesin tarih sonunda belli oldu.

Markanın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre OnePlus 8 akıllı telefonlarının Nisan ayında geldiğini görmek mümkün olacak. Kesin tarih ise 14 Nisan olarak açıklandı.

OnePlus 8 Geliyor

Hem ana model hem de Pro modelinin aynı etkinlik kapsamında tanıtıldığını görmek mümkün olacak. Her iki akıllı telefonun nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda da yeni bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Buna göre yeni seri akıllı telefonların işlemcileri kısmında Snapdragon 865 serisi kullanılacak. Amiral gemisi işlemci modelinin yanında ana akıllı telefonun da ekranı kısmında 90 Hz yenileme hızı sunulmakta. Ana modelin Full HD çözünürlük değerine sahip olduğunu göreceğiz.

OnePlus 8

Pro modelinde ise 120 Hz yenileme hızının sunulduğunu göreceğiz. 6.78 inçlik bir panelle beraber QHD+ çözünürlük değerinin de sunulduğunu görmek mümkün olacak. Ana modelde kamera kısmında 3 arka kamera ve Pro modelde ise 4 arka kameranın kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Her iki akıllı telefonun dışında serinin bir de Lite versiyonunun gelmesi bekleniyor. Lite versiyonunun fiyatının nasıl olacağı konusunda ise net bilgiler ortaya çıkmış değil.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı