Mobil

OnePlus 8 Pro Taslak Çizim Görselleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro için tasarım detayları ortaya çıktı.

Akıllı telefon modelleri arasında iddialı serilerden biri olması beklenen OnePlus 8 Pro akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçen sene sunulan OnePlus 7 ve OnePlus 7T modellerinin yeni nesli olarak sunulacak olan OnePlus 8 Pro akıllı telefonları için son olarak teknik çizimler sızdırıldı. Hem ana modelin hem de Pro modelinin yer aldığı teknik çizimlerde, genel olarak arka kamera diziliminin sabit kaldığı görülüyor.

OnePlus 8 Pro Nasıl Bir Tasarımla Geliyor?

Yeni serinin arka kısımda üst üste sıralı bir kamera sistemine yer verdiğini göreceğiz. Üst üste sıralı 3 kamera bulunacak ve bu ana kameraların hemen altında da farklı bir kamera sensörü daha bulunuyor. Sol kısımda flaş ışığının hemen üzerinde ise yine bir kamera sensörü daha var. Baktığımız zaman toplamda 5 kameranın sunulacağını söyleyebiliriz.

OnePlus 8 Pro

Bunlardan 3 tanesi ana kamera olacak. Ekran kısmına geçtiğimiz zaman ise Samsung’un ekrana gömülü kamera tasarımına yer verileceği görülüyor. Pro modelinde ekrana gömülü çift kamera kullanılacak. Ana modelde ise ekrana gömülü tek bir kamera kullanılacağı görülüyor.

Geri kalan kısımlarda tamamen çerçevesiz bir akıllı telefonla karşı karşıya kalacağız. Özellikle alt kısımda herhangi bir çerçeve alanının yer almaması, dikkat çekici bir tasarım farkını gösteriyor. OnePlus 8 Pro tanıtım tarihi ise belli değil.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı