Mobil

OnePlus 8 Pro Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro akıllı telefon modelleri için performans testleri ortaya çıktı.

CES 2020 kapsamında özel üretim akıllı telefonlarını sunan OnePlus, bir yandan da amiral gemisi akıllı telefonları OnePlus 8 Pro modelleri için çalışıyor. Yeni amiral gemisi serisinin üst modeli olarak gelecek olan OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarının son olarak performans testlerinin yayınlandığını gördük.

Performans testlerinin sonuçlarında yeni akıllı telefonlar için önemli detaylar ortaya çıktı. Özellikle teknik kısımda telefonların amiral gemisi modelleriyle yarışacak bir telefon olduğunu göreceğiz. Buna göre OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarının içerisinde Snapdragon 865 serisi işlemciler bulunacak.

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro Amiral Gemisi Telefonlara Taş Çıkaracak

Snapdragon 865 serisi işlemcilerin 8 çekirdekli olacağı performans testlerinde de net bir şekilde ortaya çıkmış durumda. Tek çekirdek performansı kısmında 4296 puan aldığı görülen akıllı telefonların çoklu çekirdek puanının ise 12531 puan olduğu da görülüyor.

12 GB RAM bellek miktarına sahip olmasını beklediğimiz akıllı telefonların testleri 12 GB RAM ile yapılmış olsa da 10 GB ve 8 GB RAM kullanılan versiyonların da sunulması söz konusu olacak. Tüm bu özellikleriyle beraber telefonların fiyatının ise 645 dolardan başlayacağı belirtilmekte. En yüksek performans değerine sahip olan telefon ise 788 dolar olacak.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı