Mobil

OnePlus 8 Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro görselleri ortaya çıktı. OnePlus 8 Pro nasıl bir telefon olacak?

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen OnePlus 8 Pro akıllı telefonları için geri sayım başladı. Kısa süre sonra resmi olarak ortaya çıkmasını beklediğimiz akıllı telefonların son olarak canlı görseller yayınlandı. Telefonun canlı görsellerinin yayınlanmasıyla beraber tasarım kısmında merak edilen detaylar da netlik kazanmış oldu. 

OnePlus 8 Pro Tasarımı Nasıl Olacak?

Görseller gösteriyor ki yeni seri akıllı telefonlarda üst üste sıralı bir arka kamera sistemi sunulacak. Daha önce paylaşılan modellerde olduğu gibi bu modelde de üst üste sıralı bir arka kamera dizilimi göreceğiz ancak kameraların teknik açıdan nasıl değişeceğini şu an için bilemiyoruz. Bu konuda da markanın tanıtımını beklemek gerekiyor.

OnePlus 8 Pro

Kutusundan yeni çıkmış bir OnePlus 8 Pro görselinin paylaşıldığını görüyoruz ve açıkçası bu görseller net değil. Yani ekran kısmı konusunda bir detay söz konusu değil. Fakat bu zamana kadar sızdırılmış olan bilgileri değerlendirecek olursak, ön kısımdan da ekrana gömülü bir kamera sistemi gelecek.

Snapdragon 865 işlemcilerini kullanacak amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olmasını beklediğimiz OnePlus 8 Pro modelinin fiyatı kısmında ise 800 dolar gibi bir rakamın sunulması beklenmekte. Tabii ki bunları tanıtımdan sonra öğrenme şansımız olacak. Henüz bu konuda netlik kazanan bilgiler bulunmuyor.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı