Mobil

OnePlus 8 Pro Ekranı için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarının ekran özelliklerine ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı.

Akıllı telefon modelleri arasında en iddialı serilerden biri olması beklenen OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarının, özelliklerine ilişkin olarak sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefon modellerinin son olarak ekran özellikleri için belli başlı detaylar ortaya çıktı. Bu noktada telefonların ekran yenileme hızı konusunda paylaşılan bilgiler, amiral gemisi modellerine yakışır bir telefon geleceğini gösteriyor.

OnePlus 8 Pro Ekranı Nasıl İddialı Olacak?

OnePlus 7 Pro akıllı telefonlarında yer verilen ekran özelliklerinde 90 Hz yenileme hızı öne çıkmıştı. 90 Hz yenileme hızının oldukça beğeni topladığını söylemek gerekiyor. Genel olarak başarılı bulunan ekran yenileme hızı konusunda, yeni serinin daha başarılı olması bekleniyor.

Buna göre OnePlus 8 Pro akıllı telefonlarının ekranı kısmında yenileme hızının 120 Hz olacağı ortaya çıktı.

OnePlus 8 Pro

Sosyal medyadan paylaşımlarla ortaya çıkan yeni ekran panellerinin 120 Hz yenileme hızına sahip olması, OnePlus 8 Pro modelinin rakiplerini geride bırakacağını gösteriyor. 120 Hz yenileme hızının yanında ekran özellikleri için başka ne gibi artılar sunulacağı da bilinmiyor.

Yine OLED ekranlarla karşılaşmayı bekliyoruz ancak henüz marka tarafından yeni bir açıklama yapılmadığı için kesin olarak ekran teknolojisinin nasıl olacağını bilmek oldukça zor.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı