Mobil

OnePlus 8 Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 için bazı teknik veriler ortaya çıktı.

Merakla beklediğimi yeni amiral gemisi canavarı akıllı telefon OnePlus 8 için geri sayım başladı. 14 Nisan tarihinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon için belli başlı özellikler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak söz konusu akıllı telefon modelinin teknik özellikleri konusunda bazı bilgiler ortaya çıktı.

Ne kadar iddialı bir akıllı telefon geleceğinin de kanıtı olan özellikler içerisinde önemli bilgiler ortaya çıkmış durumda.

OnePlus 8 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Sızdırılan bilgilere göre yeni seri akıllı telefonların içerisinde Snapdragon 865 serisi işlemciler yer alacak. Son seri amiral gemisi olan işlemcilerin yanında LPDDR5 RAM teknolojisine geçiş yapılacağı da ortaya çıkmış durumda.

OnePlus 8

RAM miktarı konusunda kesin bir bilgi yok ancak beklentiler 8 ile 12 GB RAM seçeneklerinin sunulması yönünde. Bunun dışında depolama biriminde de yeni nesle yani UFS 3.0 teknolojisine geçiş yapıldığını göreceğiz. Bu da telefonun çok daha hızlı veri yazma ve okuma özelliğine sahip olacağını gösteriyor.

İddialı modelin bu özelliklerinin dışında Pro serisinde nasıl artılar sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor. Bunlar için 14 Nisan tarihinde yapılacak olan tanıtımı beklememiz gerekecek.   

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı