Mobil

OnePlus 8 Lite Yeni Görseli Sızdırıldı

OnePlus 8 Lite için yeni bilgiler var. OnePlus 8 Lite iddialı bir telefon olarak gelecek.

Akıllı telefon dünyasının en iddialı markalarından biri olma yolunda ilerleyen OnePlus için yeni akıllı telefon heyecanı devam ediyor. Markanın bundan sonraki süreçte tanıtacağı akıllı telefonun OnePlus 8 Lite modeli olacağı ve bu modelin ana seriden biraz daha farklı bir tasarımla geleceği konusunda bilgiler var.

Telefonun teknik özellikleri konusunda önemli detaylar ortaya çıkmış olsa da söz konusu akıllı telefonların tasarımı konusunda çok bir bilgi yoktu. Şimdi ise OnePlus 8 Lite akıllı telefon modellerinin tasarımını ortaya çıkarak bir görsel paylaşıldı. Telefonlara ait olduğu söylenen görsel, önemli bazı bilgileri elde etmeyi sağladı.

OnePlus 8 Lite Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Paylaşılan görsellere göre yeni akıllı telefonun tasarımında en çok dikkat çeken detay kameralar olacak. Arka kamera kısmında yeni model üst üste sıralı olan 3 arka kamera kullanacak.

OnePlus 8 Lite

Üst üste sıralı olan 3 arka kamera ve kameraların hemen yanında da bir flaş ışığının yer aldığını göreceğiz. Fakat dikdörtgen şeklinde kameranın beklenenden çok daha geniş olduğunu da eklemek gerekiyor.

Ön kısma baktığımız zaman ise çentik alanının öne çıktığını göreceğiz. Tek bir ön kameranın bulunacağı dar bir çentik alanının kullanılması söz konusu olacak. Tabii ki şimdilik OnePlus 8 Lite için paylaşılan bu görsellerin ne kadar gerçeği yansıttığını bilemiyoruz.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı