Mobil

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Tanıtım Tarihi Değişti

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro tanıtımı için tarih ortaya çıktı. İşte beklenen tanıtım tarihi.

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri için en iyi rakiplerden biri olarak gösterilen OnePlus serisi akıllı telefonlara yeni üyeler eklenecek. Markanın OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modelleri için hazırlıklarını sürdürdüğü biliniyor.

Kısa bir süre önce telefonların ne zaman tanıtılacağına ilişkin bazı iddialar gündeme gelmişti. Tüm bu iddiaların hemen sonrasında OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro akıllı telefonların tanıtım tarihi için ise yeni bir bilgi verildi. Buna göre tanıtım biraz daha erkene alınabilir. İddialara göre yeni akıllı telefonların beklenenden çok daha erken geleceği görülüyor.

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni akıllı telefon modelinin tanıtımı için çok uzun bir süre beklemek gerekmeyecek. Buna göre yeni seri akıllı telefonların tanıtımının Eylül ayının sonunda yapılacağı iddia ediliyor.

Eylül ayında iPhone akıllı telefonlarının tanıtıma çıkmasının ardından OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modellerini de görmek mümkün olacak.

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro

Bunun için markanın Ekim ayını beklemeyeceği ve tanıtımı 26 Eylül tarihinde yapacağı bilgisi var. Henüz yeni akıllı telefonların özellikleri netlik kazanmış değil ancak telefonların Snapdragon 855+ işlemcilere sahip amiral gemisi modellerinden biri olması bekleniyor.

Snapdragon 855+ işlemcilerinin yanında diğer sistem özelliklerinin ve kamera sistemlerinin de amiral gemisi akıllı telefonlarda yer alan özelliklerdeki gibi olması bekleniyor. Geri kalan detayları tanıtım sonrasında elde etmek mümkün olacak. Tanıtım sonrasında daha fazla bilgi paylaşabileceğiz.   

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı