Haberler

OnePlus 7T Pro Tasarımı Netlik Kazandı

OnePlus 7T Pro tanıtım öncesinde yeni akıllı telefon modeli için tasarım ortaya çıktı. OnePlus 7T Pro tasarımı nasıl olacak? Tasarım konusunda merak edilen detaylar.

Akıllı telefon piyasasında amiral gemisi katili lakabıyla ünlenen OnePlus, yeni akıllı telefonlar ile yarışta kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın yeni serisi OnePlus 7 modelleriyle beraber fiyat konusunda beklenmedik bir yükseliş gösterdiğini görmüştük. Yine de amiral gemisi telefonlarla mücadele edebilecek olan sistemleriyle dikkat çeken OnePlus 7 serisi akıllı telefonların hemen sonrasında bu kez OnePlus 7T Pro akıllı telefonları geliyor.

Yine iddialı özelliklerle dikkat çekmesini beklediğimiz OnePlus 7T Pro akıllı telefonlarının fiyatının ne olacağı konusunda ise henüz detaylar ortaya çıkmış değil. Bunun yanında telefonların tasarımı konusunda bazı detaylarda ortaya çıkmış durumda.

OnePlus 7T Pro Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında amiral gemisi modellerini geride bırakacağını görmek mümkün olacak. Telefonlar başta ekran kısmında fark yaratacak. Ekran kısmında herhangi bir çentik alanı ya da herhangi bir çerçeve bulunmayacak.

OnePlus 7T Pro

Pro modelde olduğu gibi bu kısımda açılır kapanır kamera sisteminin kullanıldığını görmek mümkün olacak. Yeni akıllı telefonlar için paylaşılan bu bilgilerin dışında arka kapak kısmında da üçlü arka kamera diziliminin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

OnePlus 7T Pro akıllı telefonunun içerisinde Snapdragon 855+ işlemcilerinin bulunacağını ve telefonların 12 GB RAM gibi iddialı değerlere kadar çıkış yapacağını da ekleyelim. Telefonların tanıtımı ise 26 Eylül tarihinde yapılacak. Tanıtım sırasında bir de özel versiyonun geldiğini görmek mümkün olacak.  

Etiketler

Hakan ŞENTÜRK

1991 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı