Mobil

OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4 Sürümü Geldi

OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4 güncellemesi yayınlandı. Pil sorunu çözülüyor.

OnePlus 7T Pro, son yılların en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olmayı başardı. Yeni akıllı telefonlar gerek ekran performansı konusunda gerekse de kamera performansı konusunda fark yaratmayı başarmıştı. Yeni akıllı telefonların ekranlarında 90 Hz yenileme hızı sunması da yine büyük bir artı sağlamıştı. Şu sıralar akıllı telefonların yeniden gündeme gelmesinin ana nedeni ise telefonların güncellemeler alması.

Ardı ardına yayınlanan güncellemelere son olarak OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4 sürüm güncellemesi eklendi. Yine sorunları çözmeye ve kararlılığı arttırmaya odaklanan yeni güncellemenin artılarından söz edelim.

OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4 Neler Sunuyor?

Yeni güncelleme ilk olarak pil sorunlarının önüne geçiyor. Güncellemenin yüklenmesinin ardından pil sorunu konusunda bir düzenleme sunuluyor. Mevcut sürümde bazı cihazlarda pilde aniden tükenme ve pil seviyesinin düşmesi gibi sıkıntılar yaşanabiliyor.

OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4

OnePlus 7T Pro OxygenOS 10.0.4 güncellemesi sonrasında ise bu sorun tamamen ortadan kaldırılıyor. Pil konusunda düzenlemeler yapılıyor ve pil tüketiminin sürekli olarak stabil olarak devam etmesi sağlanıyor.

 Bunun dışında yeni sürümün siyah çubuk hatasını ortadan kaldırdığını da yine sürüm notları içerisinde yer alıyor. Genel kararlılık iyileştirmeleri ve düzenlemelerin dışında Ekim ayı güvenlik yamalarını da akıllı telefona ekleyen güncellemenin şu an için kullanıcılara dağıtılmaya başladığını da belirtelim.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı