Mobil

OnePlus 7 Yeni Kılıf Görselleri Paylaşıldı

OnePlus 7 akıllı telefonları için kılıf görselleri ortaya çıktı. OnePlus 7 nasıl bir tasarımla gelecek?

İddialı akıllı telefonlar sunan markalardan biri olan OnePlus, yeni akıllı telefonları için de hazırlıklara başlamış durumda. Markanın bu zamana kadar sunduğu en iddialı akıllı telefonlar olarak öne çıkan OnePlus 6T modellerinden sonra gelecek yeni amiral gemisi serisi olacak olan OnePlus 7 akıllı telefonları için ilk bilgiler de gelmeye başladı. Bu kez yeni kılıf görselleri paylaşıldı.

OnePlus 7 Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Yeni kılıf görsellerine göre OnePlus 7 akıllı telefonları çok daha geniş bir ekran tasarımına sahip olacak. Telefonun ekran kısmında herhangi bir çentik alanı bulunmayacak.

Çentik alanı olmadığı gibi bu serinin ön kamera için ekrana gömülü bir alan ya da bir çerçeve içermediğini göreceğiz. Son kılıf görsellerinde de netlik kazanan tasarıma göre açılır kapanır bir kamera sisteminin gelmesi bekleniyor.

Açılır kapanır kamera sisteminin ne kadar artı sağlayacağı ise tartışılır. Son dönemde birçok marka bu yönde seçim yapmaya başladı ancak henüz tam olarak kabul görmüş bir tasarımdan söz etmek mümkün değil.

OnePlus 7

Ön kısımda çok ince çerçeveler sunan, açılır kapanır kamera sistemi kullandığı görülen bir telefon göreceğiz. Arka kısma geçtiğimiz zaman ise ortalanmış 3 arka kamera karşımıza çıkacak. Üst üste sıralanmış olan 3 arka kameranın bulunması ve bu kameraların altında da flaş ışığı bölümünün yer alması bekleniyor.

Henüz alt kısımda parmak izi sensörlerinin bulunup bulunmayacağı kesin değil ancak beklenti bu kısımda herhangi bir parmak izi sensörünün bulunmayacak olması. Arka kısımda bir sensör kullanılması yerine ekrana entegre bir parmak izi sensörünün kullanılması bekleniyor. Şu an için ekrana gömülü parmak izi sensörlerinin ne kadar artı sağlayacağı konusunda yorum yapmak için erken.

Teknik kısımda Snapdragon 855 işlemcilerini kullanmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonların hem tasarım hem de teknik kısımda öne çıktığını görmek mümkün olacak. Yeni serinin tanıtımından hemen sonra detaylı özelliklere yer vereceğimizi de ekleyelim.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı