Mobil

OnePlus 7 ve 7 Pro Güncellemesi Yayınlandı

OnePlus 7 ve 7 Pro için yeni sistem güncellemesi yayınlandı.

OnePlus 7 ve 7 Pro modelleri için belli aralıklarla güncellemeler yayınlamaya devam eden OnePlus, mevcut amiral gemisi akıllı telefon modelleri için yenilikler sunmaya devam ediyor. Firma bu kez OnePlus 7 ve 7 Pro modelleri için OxygenOS 10.0.03 güncellemesini sundu. Kullanıcı memnuniyetini arttıracak olan yeni güncellemenin detaylarına ve artılarına geçelim.

OnePlus 7 ve 7 Pro Güncellemesi Neler Sunuyor?

OxygenOS 10.0.03 güncellemesi, başta hatalar üzerine odaklanıyor. Yeni güncellemenin eski sürümde yer alan birçok hatayı ortadan kaldırdığını görüyoruz. Bir yandan sorunlar tamamen ortadan kaldırılırken bir yandan ise güvenlik kısmında var olan güvenlik açıklarının kapatıldığı görülüyor. Bu yönüyle yeni güncellemenin bir hayli öne çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Yeni güncellemenin ek olarak güvenlik yamalarını sunduğu da açıklandı. Bu seriyle beraber Kasım 2019 için yayınlanan güvenlik yamaları da kullanıma girdi.

OnePlus 7 ve 7 Pro

Hem mevcut güvenlik sorunlarını çözen hem de yeni güvenlik yamalarını kullanıma alan güncelleme için boyu kısmında biraz yüksek bir boyuta yer verildiğini de ekleyelim. İşletim sisteminin güncellemesinin boyutu tam olarak 2 GB. Bu değer biraz yüksek bir değer ve benzer seriler için iddialı bir rakam.

Güncellemelerin devam serisinin geleceği ve OnePlus 7 ve 7 Pro modellerinin yazılımsal olarak yenilenmeye de devam edeceğini belirtelim.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı