Mobil

OnePlus 7 Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı

OnePlus 7 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. OnePlus 7 ne zaman tanıtılacak?

Amiral gemisi katili olarak karşımıza çıkan OnePlus akıllı telefonlarına bir yenisi daha eklenmek üzere, Markanın bu kez OnePlus 7 akıllı telefonlarını tanıttığını görmek mümkün olacak. Serinin devam modeli olarak duyurulacak olan yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı da ortaya çıktı. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar iki farklı versiyon olarak gelecek.

OnePlus 7 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Yeni modellerin tanıtımı için çok fazla beklemeye gerek kalmayacak. Markanın yaptığı resmi açıklamaya göre tanıtım 23 Nisan tarihinde düzenlenecek. 23 Nisan etkinliğinde iki farklı akıllı telefon göreceğiz. İlk model ana OnePlus 7 modeli olarak karşımıza çıkacak ve bu modelde çift arka kamera bulunacak.

Yine çentik alanı kullanımının da devam ettiğini göreceğiz. Bunun dışında OnePlus 7 Pro modelinde ise üç arka kameranın kullanıldığını görmek mümkün olacak. 3 arka kameranın hemen altında bir de flaş ışığı bulunacak. Flaş ışığının hemen altında ise markanın logosunun yer aldığını göreceğiz. Yine kameraların ortalanmış olarak dizileceğini de ekleyelim.

OnePlus 7

Arka kapak kısmında sunulacak olan tasarım bu şekilde. Bunun dışında telefonların ön kamerası kısmında da farklı bir dizilime yer verilecek. Çentik alanı ya da benzeri bir alan bulunmayacak.

Sadece bu kısımda açılır kapanır kamera sisteminin yer aldığını ve ekranın tam ekran olduğunu göreceğiz. Pro sürümün bu tasarımla beraber %90’ın üzerinde ekran gövde oranına yer vermesi de bekleniyor.

Ekran kısmında çerçeveleri oldukça inceltilen akıllı telefonun, alt kısımda da çok dar bir çerçeve alanı kullandığını belirtelim. Ana model ile Pro modelin arasındaki fiyat farkının nasıl olacağı konusunda ise en ufak bir bilgi yok. Bunun için çok beklemeye de gerek kalmayacak. Telefonların 3 gün sonra tanıtıldığını göreceğiz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı