Mobil

OnePlus 7 Pro Fiyatı Nasıl Olacak?

OnePlus 7 Pro akıllı telefonnlarının fiyatı ortaya çıktı. OnePlus 7 Pro fiyatı nasıl olacak?

Akıllı telefon dünyasının merakla beklenen modeli olan OnePlus 7 Pro akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelinin teknik özellikleri ve tasarımı bir yana bu modelin fiyatının nasıl olacağı konusunda da detaylar ortaya çıktı.

Yeni akıllı telefon modelinin amiral gemisi serileri içerisinde yer alacağını kanıtlayan fiyatlar, OnePlus için pek tatmin etmeyecek gibi duruyor.

OnePlus 7 Pro Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinin fiyatıyla beraber teknik özellikleri de ortaya çıkmış oldu. 14 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefon modelinin Snapdragon 855 işlemcilerini kullandığını göreceğiz.

Yeni akıllı telefon modelinde kullanılan amiral gemisi işlemciler OnePlus 7 Pro modelini bir hayli öne çıkaracak. Pro modelinde ana modelinden farklı olarak 3 arka kameranın yer aldığını göreceğiz. Ana modelde ise çift arka kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak. 3 arka kameranın kullanıldığı pro modelin bir diğer farkı ise ön kamera kısmı olacak.

Ön kamera kısmında açılır kapanır kamera sistemine yer verilecek. Ana modelde çentikli ekran tasarımının kullanıldığını göreceğiz ancak Pro modelde Pop-up kameranın kullanıldığını göreceğiz. Yeni akıllı telefon modelinde yer alacak tüm bu sistemlere ek olarak RAM kısmında da 3 farklı seçenek sunulacak.

OnePlus 7 Pro

6 GB RAM bellek miktarı bulunan modelin 725 dolar fiyatla satışa çıktığını görmek mümkün olacak. 8 GB RAM bellek kullanan akıllı telefon modelinin ise 770 dolar fiyatla satışa çıktığını görmek mümkün olacak.

Son olarak ise 12 GB RAM bellek kullanan akıllı telefon modelinin sunulduğunu göreceğiz. Bu modelin fiyatı ise 845 dolar satış fiyatı olduğunu görmek mümkün olacak. 3 farklı versiyon için sunulacak olan 3 farklı fiyatın dikkat çeken bir telefon geleceğini gösteren markanın, şimdiden dikkatleri üzere çektiğini söylemek gerekiyor.

Amiral gemisi akıllı telefon modelleriyle hemen hemen aynı fiyat aralığına sahip olan bir telefon olacak olan OnePlus 7 Pro için tanıtımın 14 Mayıs tarihinde olacağını tekrar hatırlatalım. Tanıtım sonrası tüm detayları paylaşacağız.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı