Mobil

OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 Sürümü Yayınlandı

OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 sürümü yayınlandı. OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 ile gelen yenilikler neler?

Akıllı telefonları için arayüz güncellemelerine devam eden firmalardan biri olan OnePlus, yeni akıllı telefon modelleri olan OnePlus 7 için yeni bir sürüm daha yayınlandı. Bu kez OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 sürümü yayınlandı.

Bu sürümle beraber beklenen değişikliklerde kullanıma alınmış oldu. Hem önemli yeniliklerin hem de kullanım iyileştirmelerinin yapıldığı OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 sürümü için detaylardan söz edelim. Bakalım yeni sürümle beraber ne gibi ayrıcalıklar sunuluyor?

OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 Neleri Değiştirdi?

Yeni sürümün güncellediği ilk kısım kamera kısmı oldu. Açılır kapanır kamera sistemi için bir düzenleme yapıldı ve kameralar çok daha hızlı bir şekilde açılıyor. Selfie çekimleri için düzenlemeler yapılmış ve kalite de artırılmış oldu.

Yeni sürümün değişiklikleri de bununla sınırlı değil. Bunun dışında Google Maps için de bir güncelleme söz konusu. Google Maps uygulaması için yeni yeteneklerin de kullanıma girdiğini söylemek gerekiyor. Bu değişiklikler dışında iyileştirmeler de yapıldığı açıklandı.

OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10

İlk olarak ekran hassasiyeti sisteminde bazı değişiklikler yapıldı. Ekran hassaslığı kısmında yaşanan kararlılık sorunları giderilmiş oldu. İyileştirmeleri yapılan yeni ekran özelliklerinin dışında son iyileştirme ise pil kapasitesi kısmında oldu.

Artık pil yönetimi daha başarılı ve OnePlus 7 Oxygen OS 9.5.10 ile pil daha uzun süre dayanacak. Güncellemenin bölge bölge tüm OnePlus 7 modelleri için yayınlanacağını da ekleyelim. Güncellemenin tamamlanması için birkaç hafta beklemek gerekecek.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı