Mobil

OnePlus 7 için Google ARCore Dönemi

OnePlus 7 Google ARCore güncellemesi duyuruldu. Hangi modellerde Google güncellemesini göreceğiz? Yeni Google güncellemesi neler sunuyor?

Çinli akıllı telefon üreticileri içerisinde, sessiz ama hızlı ilerleyen markalardan biri olan OnePlus, son seri amiral gemisi modellerinde ciddi başarılara imza attı. Markanın yeni akıllı telefon modelleri olarak karşımıza çıkan OnePlus 7 ile rekabetin bir hayli arttığını da söylemek gerekiyor.

Donanım özelliklerine bakıldığı zaman rekabetin içerisinde olan OnePlus 7 akıllı telefonlarının şimdi ise yazılım açısından da güçlendirildiğini görüyoruz. Öyle ki yayınlanan son güncellemeyle beraber Google ARCore desteğinin getirildiği duyuruldu.

OnePlus 7 Güncellemesi Geldi

Google’ın artırılmış gerçeklik konusunda sunduğu en başarılı işlerden biri olan Google ARCore, bir süredir kullanımda olan bir sistem. Huawei P30 gibi iddialı akıllı telefonlara getirilen Google ARCore, OnePlus 7 modeline de sunulmuş oldu.

Bundan sonraki aşamada sistem için güncellemeler almaya devam etmesi beklenen yeni akıllı telefonların hangi modellerinde Google ARCore desteğinin sunulacağı konusunda da bilgiler verildi.

OnePlus 7 Google ARCore

Buna göre serinin hemen hemen tüm modellerinde yeni güncellemeleri görmemiz mümkün olacak. Pro ve 5G modellerine de gelecek olan Google ARCore desteğinin zaman içerisinde geliştirilmesi de bekleniyor.

Sadece güncelleme kısmında bir bilgi vermemiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi bu güncellemede de bölüm bölüm yayın yapılma durumu var. Yani tüm akıllı telefonların aynı anda güncellemeleri alması pek mümkün olamayabilir.

Kısa süre içerisinde güncellemeler tamamlanmış olacak ancak anında tüm cihazların yeni güncellemeyi kullanabileceğini söylemek yanlış olur. Pro modelinin daha erken bir şekilde güncellemeleri alması bekleniyor.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı