Oyun

NVIDIA GeForce Now için Bu Kez Destek Açıklaması Geldi

NVIDIA GeForce Now için bu kez Epic Games bir açıklama yaptı.

Nvidia’nın bulut oyun servisi olan NVIDIA GeForce Now için kötü haberler ardı ardına gelmişti. Geçtiğimiz günlerde servisin beta sürecinin tamamlandığı ve artık kararlı sürüme geçiş yapıldığı konusunda bir açıklama yapıldı. Bu açıklamanın hemen sonrasında servisin bazı firmalardan olumsuz dönüş aldığını gördük.

Blizzard ve 2K Games tarafından yapılan açıklamalar sonrasında iki firmada servisten oyunlarının çekilmesi gerektiği açıklandı. İki oyun firmasının güncel oyunlarını bu bulut servisinde yer almadığının açıklanmasının hemen ardından bu kez ise bir destek açıklaması yapıldı. Epic Games sistemi destekleyeceğini duyurdu.

NVIDIA GeForce Now için Epic Games Desteği

Epic Games CEO’su Tim Sweeney tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımlar beraber bulut oyun servisinin destekleneceği açıklandı.

NVIDIA GeForce Now

Tim Sweeney tarafından yapılan paylaşımlarda bu sistemin geleceği oyun servislerinden biri olacağı vurgulanıyor. Özellikle mobil oyuncular için öne çıkacağı düşünülen servisin ne kadar artı sağlayacağını ise zaman gösterecek.

Epic Games tarafından desteklenen servisin bundan sonraki süreçte diğer firmalar tarafından da desteklenip desteklenmeyeceği ise merak konusu.    

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı