Mobil

Nubia Red Magic 3 Performans Testlerinde Göründü

Nubia Red Magic 3 modeli için sistem özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 3.

Oyun odaklı akıllı telefon modelleri için yenileme haberleri gelmeye devam ediyor. Oyun odaklı akıllı telefonların, bu fikrin tutmasıyla beraber markaların bu alanda yenilemeler yapmaya başladığını söyleyebiliriz. Serilerine devam etme kararı alan markalardan birisi de Nubia oldu. Nubia Red Magic serisiyle kendisini gösteren marka, şu sıralar Nubia Red Magic 3 akıllı telefonlarını satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Nubia Red Magic 3 Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda çok önemli bilgiler gelmeye başladı. Serinin üçüncü modelinde nasıl sistem özelliklerinin bulunacağı konusunda yeni performans testleri ortaya çıktı.

Buna göre Nubia Red Magic 3 akıllı telefonlarının içerisinde Snapdragon 855 işlemcileri yer alacak. Yeni amiral gemisi işlemcileriyle beraber gelecek olan akıllı telefonların üst segment seriler olduğunu göreceğiz.

Başarılı modelin RAM bellek kısmında ise 8 GB RAM bellek sunulacak. Testlerin yapıldığı Nubia Red Magic 3 modelinde yer alan RAM bellek miktarı 8 GB olarak açıklanmış olsa da bir de plus modelinin yer alması bekleniyor. Bu modelde ise 12 GB RAM bellek miktarının kullanıldığını göreceğiz.

Hem 8 GB RAM bellek kullanılan modelde hem de 12 GB RAM bellek kullanılan akıllı telefonların içerisinde Snapdragon 855 işlemcileri kullanılacak. Telefonun ekran kısmında ise çok daha iddialı bir seri olduğunu göreceğiz.

Nubia Red Magic 3

Buna göre akıllı telefonların 1080p çözünürlük değerine sahip olduğunu görmek mümkün olacak. Full HD ekranların çözünürlük değerinin dışında çok daha yüksek yenileme hızına yer vereceğinden söz ediliyor.

Ekranlar ve teknik özellikler dışında Nubia Red Magic 3 modelinin fark yaratacak dahili sistemler sunması da bekleniyor. Buna göre yeni akıllı telefonların içerisinde özel bir fan sistemi olacak. Özel bir soğutma sistemiyle gelmesi, telefonun oyunlarda maksimum performans sunmasını sağlayacak.

5000 mAh değerinde gelecek olan pillerin daha az tüketilmesini sağlayacak olan soğutma sisteminin, oyun moduyla beraber devreye girmesi bekleniyor. Muhtemelen önümüzdeki ay tanıtılması beklenen akıllı telefonların ne gibi özelliklerinin olacağını zaman gösterecek. Tanıtım için çok beklemeyeceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı