Mobil

Nubia Red Magic 3 Performans Testi Ortaya Çıktı

Nubia Red Magic 3 telefonu için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez performans testi sonuçları yayınlandı.

Akıllı telefon dünyasının yeni oyuncu canavarı olması beklenen Nubia Red Magic 3 akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak Nubia Red Magic 3 modelinin performans testlerinin yayınlandığı ortaya çıktı. Telefonların teknik özellikleri konusunda çok önemli bilgiler elde edilmesini sağlayan performans testlerine göre nasıl bir akıllı telefonla karşı karşıya olduğumuza bakalım.

Nubia Red Magic 3 Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Performans testlerine baktığımız zaman Nubia Red Magic 3 akıllı telefonlarının içerisinde Snapdragon 855 işlemcilerinin yer aldığını görüyoruz.

Beklendiği gibi amiral gemisi işlemci modelini kullanmaya devam ettiğini göreceğimiz akıllı telefonların, 8 GB RAM bellek miktarına sahip olduğunu da görmek mümkün olacak. Performans testlerinde yer alan RAM bellek miktarının 8 GB olması, biraz soru işareti oluşturmadı değil.

Bu zamana kadar yapılan paylaşımlarda Nubia Red Magic 3 akıllı telefonlarının 12 GB RAM bellek miktarıyla beraber geleceği üzerinde durulmuştu.

Nubia Red Magic 3

12 GB RAM bellek miktarıyla fark yaratmasını beklediğimiz akıllı telefonun 8 GB RAM bellek kullanması şaşırttı. 8 GB RAM bellek kullanılan bir versiyon da sunulmuş olabilir.

Yani 12 GB kullanan versiyonu görme şansımız var. Yeni akıllı telefonların ekran boyutu ve diğer teknik özellikleri kısmında detaylar yok ancak bu sistemle beraber telefonun aldığı puan ortaya çıkmış durumda.

Testlere göre yeni akıllı telefon tek çekirdek kısmında 3555 puan alıyor. Çoklu çekirdek puanı kısmında ise 11411 puan alındığı görülüyor. Ayrıca telefonun tüm testlerinin Android 9 işletim sistemiyle yapıldığını belirtelim. Ekran özellikleri ve geri kalan teknik özelliklerde kısa süre sonra belli olacak.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı