Mobil

Nubia Red Magic 3 için Sistem Özellikleri Netlik Kazandı

Nubia Red Magic 3 modelinin özellikleri ortaya çıktı. Nubia Red Magic 3 ne zaman geliyor?

Oyuncu telefonları için en iddialı serilerden biri olan Nubia Red Magic, şu sıralar yeni bir modelle güncellenmeye hazırlanıyor. Markanın yeni akıllı telefonlarının Nubia Red Magic 3 olması ve serinin üçüncü modelle devam etmesi bekleniyor. Özellikleri ve fiyatı konusunda da belli başlı açıklamalar yapılan akıllı telefonların çıkış tarihi konusunda da bilgiler ortaya çıktı.

Nubia Red Magic 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni akıllı telefonların bu ay içinde tanıtılacağı kesinlik kazandı. Yapılan paylaşımlara göre söz konusu akıllı telefonlar 28 Nisan’da düzenlenecek olan RNG E-spor etkinliğinde duyurulacak. Etkinlik kapsamında telefon için özel bir süre ayrıldığını görmek mümkün olacak.

Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihinin netlik kazanmasının ardından Nubia Red Magic 3 modelinin özelliklerinin neler olacağı da ortaya çıktı. Buna göre yeni akıllı telefonların içerisinde Snapdragon 850 işlemcileri yer alacak.

Snapdragon 850 serisi işlemciler, serinin amiral gemisi akıllı telefon modellerine dahil olacağını gösteriyor. Bunun dışında 12 GB RAM bellek miktarının da yine fark yaratacak özellikler arasında olduğunu da ekleyelim.

Nubia Red Magic 3

Hem RAM bellek kısmında hem de işlemci kısmında önemli bir değişiklik söz konusu olmuş olacak. Yeni akıllı telefonların ekran kısmında ise FHD çözünürlük sunması beklentisi var. Ekranın en büyük artısı ise yenileme hızı olacak. Telefonun 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla beraber gelmesi bekleniyor. Bu da oyun deneyimini en iyi şekilde yaşamanız anlamına geliyor.

Bunlar dışında yeni akıllı telefonların hızlı şarj ve benzeri detaylarını da tanıtım sonrasında öğrenmek mümkün olacak. Özellikle yeni bir soğutma sisteminin öne çıkmasını ve telefonların batarya konusunda da Nubia Red Magic 2 modeline göre daha geniş bir kapasite sunması bekleniyor.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı