Oyun

Noob Saibot Karakteri Mortal Kombat 11 Serisi İle Geri Dönüyor

Mortal Kombat oyununun yeni sürümü ile birlikte efsane karakter Noob Saibot'un oyuna yeniden döneceği yayınlanan bir video ile doğrulandı.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat serisinin 11. versiyonu kısa süre sonra piyasaya girecek. Yayıncılığı Warner Bros. tarafından gerçekleştirilecek seride daha önce ilk kez Mortal Kombat 2‘de gördüğümüz Noob Saibot karakteri yeniden rol alıyor.

Mortal Kombat 11 serisinde Noob Saibot karakteri yayınlanan resmi fragman ile kesinleşti. Ayrıca seride ilk indirilebilir içerik karakteri olarak Shang Tsung da duyuruldu.

Mortal Kombat 11 Seride Yer Alacak Karakterler

Mortal Kombat 11 oyununda yer alacağı kesinleşen karakter listesinde Baraka, Cassie Cage, D’vorah, Erron Black, Geras, Jade, Jacqui Briggs, Johnny Cage, Kabal, Kano, Kitana, Kotal Khan, Kung Lao, Kronika, Liu Kang, Noob Saibot, Raiden, Scorpion, Shang Tsung, Shao Khan, Skarlet, Sonya Blade ve Şubat-Zero yer alıyor.

Mortal Kombat 11 Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC sürümlerinin tamamı için 23 Nisan 2019 tarihinde oyun piyasalarda yerini alacak.

Mortal Kombat 11 kapalı beta sürümü ise Türkiye saati ile 27 Mart Çarşamba günü 18:00’de başlayacak ve 1 Nisan 09:59’da sonlanacak. Oyun serisinin kapalı betası sadece PS4 ve Xbox One için kullanılabilir olacak ve daha önce ön sipariş verenler beta sürümden faydalanabilecek.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı