Mobil

Nokia 8.2 5G için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Nokia 8.2 5G versiyonu için yepyeni bilgiler var. Yeni akıllı telefonlar nasıl özelliklere sahip olacak?

HMD Global sonrasında her kategoride yeni akıllı telefon modeli sunulmaya başlandı. Markanın ürün seçeneklerini daha da geliştireceği de iddia edilmiş durumda. Bu noktada serilere katılacak olan yeni akıllı telefon modelinin ise Nokia 8.2 5G akıllı telefonları olacağı iddia edildi. Aslında bir süredir gündemde olan yeni akıllı telefon modeli için yepyeni iddialar da ortaya çıkmaya başladı. Son olarak yeni akıllı telefonların tek bir versiyon olarak geleceği ve tanıtım tarihinin ne zaman olacağı yönünde raporlar paylaşıldı.

Nokia 8.2 5G Tek Versiyon Olarak Geliyor

Paylaşılan raporlara göre yeni akıllı telefonlar tek versiyon olarak gelecek. 5G destekli olacak tek bir model ile geleceği iddia edilen akıllı telefonun işlemci kısmında ise Snapdragon 735 serisini kullanacağı iddia ediliyor.

Nokia 8.2 5G

Daha önce bu modelin bir de 4G versiyonunun sunulacağı belirtilmişti ancak markanın bundan vazgeçtiği ve sadece tek bir 5G destekli modeli sunacağı ortaya çıktı. İddialı yeni akıllı telefon hakkında ortaya çıkan bir başka bilgi ise tanıtım tarihi ile ilgili.

Bu bilgiye göre yeni serinin tanıtım tarihi de geciktirilmeyecek. Telefonların tanıtımı MWC 2020 kapsamında yapılacak. Yani Nokia 8.2 5G modeli Şubat ayında tanıtıma çıkmış olacak. Telefonun nasıl özelliklerinin olacağını da tanıtımdan sonra net bir şekilde göreceğiz.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı