Mobil

Nokia 7.2 Kamera Tasarımı Doğrulandı

Nokia 7.2 kamera görselleri ortaya çıktı. Kamera kısmında yeni nesle geçiş yapılacak.

Akıllı telefon modellerinde yenilemeye gideceği bilinen Nokia için yeni telefon detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen son seri ise Nokia 7.2 akıllı telefonları olacak.

Merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri için detaylarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefon modellerinin kamera tasarımı için detaylar ortaya çıktı. Kullanılacak olan kamera sistemi için detayların paylaşıldığı yeni görsellerle beraber teknik özelliklerin ortaya çıktığını da ekleyelim.

Nokia 7.2 Neler Sunacak?

Söz konusu akıllı telefon modellerinde dairesel bir kamera alanı yer alacak. Telefonların kamera alanında 3 kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Dairesel kamera alanında yer alan 3 arka kameranın özelliklerinin neler olacağı konusunda da bilgiler var. Buna göre yeni seri akıllı telefonların 48 MP değerinde ana kamerası bulunacak.

Nokia 7.2

Ana kameranın dışında telefonların 2 kamerası daha bulunacak. Bir yandan 48 MP değerinde kameranın öne çıktığını görmek mümkün olacak bir yandan ise yeni akıllı telefonların hem derinlik algısı kamerası hem de zoom kamera özelliklerinin bulunacağını belirtelim.

Kamera teknik özelliklerinin neler olacağı konusunda çok fazla bilgi paylaşımı yapılmadığını da söylemek gerekiyor.

Tanıtım sonrasında yeni akıllı telefonların kamera yeteneklerini de göreceğiz. Şimdilik paylaşılan bilgiler bu kadar ile sınırlı.   

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı