Mobil

Nokia 7.1 Android 10 Yayınlandı

Nokia 7.1 Android 10 güncellemesi için sevindirici haber geldi.

Nokia 7.1, hem uygun fiyatlı hem de Nokia’nın yenilenmiş olarak gelen akıllı telefon modellerinden bir tanesi. Bu yönü ile söz konusu akıllı telefonların satış rakamlarının yüksek olduğunu da söylemek gerekiyor. Fiyat performans serisi akıllı telefon modellerinin belki de en güzel yanı ise, yeni akıllı telefon modellerinin Android güncellemelerini alıyor olması. Beklendiği gibi bu model Android 10 güncellemesini de aldı.

Nokia 7.1 Güncelleme Aldı

HMD Global tarafından yapılan resmi açıklamadan sonra Nokia 7.1 akıllı telefonları için yeni güncellemenin dağıtıma başladığı duyuruldu. Söz konusu güncelleme ile akıllı telefonların tüm Android 10 özelliklerine kavuşması da sağlandı.

Başta karanlık mod gibi artılarla beraber gelecek olan akıllı telefon, genel anlamda daha kullanışlı bir telefon sunulmasını sağlıyor. Muhtemelen 800-900 MB gibi bir boyuta sahip olacağı düşünülen güncellemenin OTA üzerinden dağıtıma başladığı açıklandı.

Nokia 7.1

Güncellemenin dağıtımının tam olarak başlamasının ardından, kesin olarak boyut detayları ve söz konusu akıllı telefonların kazanacağı yeni özellikler de ortaya çıkmış olacak. Güncellemelerin tamamlanması için birkaç haftanın geçmesi gerekecek.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı