Mobil

Nokia 2.3 Fiyatı Ortaya Çıktı

Nokia 2.3 modelinin tanıtım tarihi ve fiyatı ortaya çıktı.

Nokia, Aralık ayında yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımını yapacak. Markanın geçen sene Aralık ayında Nokia 8.1 modelini tanıttığını duymuştuk. Ana akıllı telefon modelinin tanıtılmasının ardından serinin Nokia 8.2 akıllı telefonları ile devam etmesi söz konusu olmuştu. Kısa süre sonra yapılacak olan tanıtımda da bu modelin sunulması bekleniyordu.

Fakat beklentilerin değişeceği ve Nokia 2.3 akıllı telefonlarının tanıtılacağı ortaya çıktı. 5 Aralık tarihinde yapılacak olan tanıtımla beraber, bu seri için merak edilen tüm detaylar da ortaya çıkacak. Telefonların nasıl sistem özelliklerine yer vereceği konusu bir yana, bu modelin fiyatı konusunda da bazı detayların paylaşıldığını gördük.

Nokia 2.3 Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinin fiyatı konusunda çok önemli bir sızıntı ortaya çıktı. Başta yeni akıllı telefon modelinin bir ön sipariş sayfasında ortaya çıktığını gördük. Ön sipariş sayfasında ortaya çıkan fiyatlara göre bu seri sadece 119 dolar olacak. Daha önce sunulan Nokia 2.2 modelinin 137 dolarlık fiyatından bile daha uygun bir akıllı telefon modelinin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Nokia 2.3

Bu detaylarda gösteriyor ki yeni akıllı telefonların yine giriş seviyesi modeller içerisinde yer aldığını göreceğiz. Telefonun nasıl özelliklere sahip olacağı ise 5 Aralık tarihinde yapılacak olan tanıtım sonrasında kesinlik kazanacak. Satış tarihi konusunda da tanıtım tarihinden hemen sonra detaylar paylaşılacak.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı