İnternet

Netflix’in 4.Türk Dizisi Geliyor

Netflix yeni Türk yapımı ile gündemde.

Dijital yayın platformları arasında ilk sırada yer alan Netflix, yeni yapımlarla sınırlarını sürekli olarak genişletmeye başladı. Özellikle kendi bünyesinde üretilen yapımlarla ünlenen Netflix, son dönemde Türk yapımlarıyla da gündeme geliyor. Platformda 3 yeni Türk yapımının sunulması söz konusu. Atiye, Love 101 ve Hakan: Muhafız yapımlarıyla Türk içeriklerinde de dikkat çeken platformda şimdi ise yepyeni bir dizinin yer alacağı duyuruldu.

Yeni Türk Yapımı Proje Geliyor

Netflix tarafından duyurusu yapılan yeni proje ile platformun sunduğu Türk içeriklerinin de sayısı artmış olacak. Daha çok sosyal sorunlara değinecek olan yapımın adı ve benzeri detayları için henüz açıklama yapılmadı. Berkun Oya tarafından kalem alınacak olan bir senaryoyu yansıtacak olan yapımın, Drama alanında sunulması bekleniyor.

Netflix

Toplamda 8 bölümden oluşacak olan dizi de ünlü isimler yer alacak. Defne Kayalar, Bige Önal, Alican Yücesoy, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Sattar Tanrıöğren, Öykü Karayel, Tülin Özen gibi isimlerin yer alacağı yapımın 2020 yılında yayınlanmaya başlayacağı da yine duyurular arasında yer aldı.

Tüm bunlara karşın yapımın adı konusunda henüz bir açıklama yapılmadığını da söyleyelim. Muhtemelen önümüzdeki günlerde isim ve kesin senaryo için de detaylar ortaya çıkacak.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı