Haberler

Netflix Mobil Abonelik Paketini Aktif Etti

Her gün milyonlarca kişini dizi ve film izlediği Netflix, mobil abonelik paketi ile daha uygun fiyatlara abonelik fırsatı sunuyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler film ve dizi markaları arasında yer almakta olan Netflix şimdi de mobil abonelik paketi ile gündemde. Daha uygun fiyatlar ile Netflix aboneliği almak isteyen kullanıcılar sadece mobil cihazlarda geçerli olan indirimli fiyatlardan yararlanarak üyeliği alabilecekler.

Şimdi Daha Uygun Abonelik Fiyatı Netflix’te

Dünyanın pek çok farklı ülkesinde aktif olan mobil abonelik paketi şimdi de Türkiye’de kullanıcılara sunuldu. Dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yer almakta olan Netflix Hindistan ve Malezya’dan sonra Türkiye’deki kullanıcıların da sadece mobil cihazlardan yararlanabilecekleri abonelik paketini aktif ettiğini duyurdu.

Hindistan ve Malezya’da aktif edilen mobil abonelik paketinin ücreti Türkiye’deki para birimine göre 20 TL olur iken Netflix daha güzel bir sürpriz yaparak kullanıcılarına sadece 7.99 TL’ye abonelik fırsatı sunduğunu duyurdu. 4 Nisan 2019 tarihi ile birlikte geçerli olan mobil abonelik paketi ile kullanıcılar sadece cep telefonu ve tabletlerde Netflix’e giriş yaparak sevdikleri film ve dizileri takip edebilecekler.

Mobil Kullanıcılar için En Uygun Fiyat!

Türkiye’de milyonlarca aktif müşterisi olan Netflix daha fazla kullanıcıya erişmek için hazırladığı mobil abonelik paketi ile üye sayısını arttırmayı hedefliyor. Mobil cihazınızda geçerli olacak olan Netflix aboneliğinde ister mobil bağlantı ile, isterseniz Wifi ile bağlantı gerçekleştirerek dizi ve filmleri izleyebilir, Wifi ile indirdikten sonra çevrimdışı olarak izleyebileceksiniz.

Netflix mobil abonelik paketini kullanıcıları için aktif eden Netflix bu paketi sadece ilk kez abonelik gerçekleştirecek olan müşterilerine sunuyor. Mevcut olarak bir abonelik paketine sahip olan kullanıcıların yararlanamayacakları bu paket özellikle fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Netflix abonelik bölümünde hazırlanan yeni alanda Temel, Standart ve Özel seçenekleri mevcut olur iken bu alana şimdi Mobil seçeneğinin geldiğini ve 7,99 TL ücret ile aylık abonelik alabiliyorsunuz.

İsmail YÜKSEL

Ankara'da Soft Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı