İnternet

Netflix Bill Gates Belgeseli Geliyor

Netflix Bill Gates belgeseli için beklenen fragman yayınlandı. Netflix Bill Gates belgeseli 3 bölümden oluşacak.

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Bill Gates için özel bir projenin duyurulduğunu görmüştük. Netflix tarafından yapılan duyuru sonrasında ünlü ismin hayatının belgesellere konu olacağı yönünde bilgiler verilmişti. Merakla beklenen Netflix Bill Gates belgeseli için ise geri sayım başladı. Son olarak belgeselin fragmanının yayınlandığı açıklandı.

Fragman Geldi

Netflix Bill Gates belgeseli için yayınlanan fragmanla beraber belgesel hakkında merak edilen bazı detaylarda ortaya çıktı. İlk olarak belgeselin 3 farklı bölümden oluşacağı öğrenildi. “Bill’in Beyninin İçinde” ismiyle gelmesi beklenen belgeselin, ünlü ismin hayata bakışını ve hayatını ele alacağı da açıklandı.

Konusunu ünlü ismin hayatından alacak olan Netflix Bill Gates belgeseli, 20 Eylül tarihinde yayınlanacak. 20 Eylül tarihinde yayınlanacak olan belgesel için yönetmenlik koltuğuna ise Davis Guggenheim isminin yer aldığını göreceğiz.

Yönetmek için aynı zamanda yapımcılardan biri olduğu bilgisini de verelim. Bir yandan ünlü ismin hayatı ele alınacak bir yandan ise nasıl bu denli başarı elde edildiği ele alınacak.

Netflix Bill Gates belgeseli için ayrılan bütçenin çok yüksek olmayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Microsoft’un kurucularından biri olmasına karşın son dönemde firmadan ayrılarak sosyal sorumluluk projelerine yönelen ünlü ismin belgeselde yer aldığını da görmek mümkün olacak.   

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı