İnternet

Netflix, Atiye Dizi için Fragman Yayınladı

Netflix, Atiye için yeni bir fragman yayınladı.

İlk kez 2016 yılında ülkemizde yayın hayatına başlayan Netflix platformunun, kısa süre içerisinde geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardığını görüyoruz. Kullanıcı kitlesini arttırmaya başlayan servisin yavaş yavaş Türki dizilerine de yer verdiğini ekleyelim. İlk olarak Hakan: Muhafız yapımıyla gündeme gelen platform, şimdi ise bir başka Türk dizisi olan Atiye ile gündemde. Kısa süre içerisinde yayınlanması beklenen yapımın, fragmanı da yayınlandı.

Netflix Atiye Dizisi Geliyor

Yayınlanan fragmanda da görüldüğü gibi dizi 27 Aralık tarihinde ilk bölümü ile platformdaki yerini alacak. Şengül Boybaş’ın “Dünyanın Uyanışı” eserinden konu edinecek olan mistik bir hikayenin anlatılacağı dizinin tek bir sezonla tamamlanması beklenmiyor.

Bunun yanında ilk sezonun 8 bölümden oluşacağı açıklandı. İlk 8 bölümün sonrasında diğer sezonlar hakkında detaylar paylaşılacak. Zaten dizinin nasıl bir ilgi göreceği, diğer sezonların kaderini belirleyecek.

Başrol oyuncularında Beren Saat ve Mehmet Günsür gibi isimlerin yer alacağı yapımın, bölümlerinin kadar dakika olacağı konusunda da yine bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Bu detaylar açıklanana kadar dilerseniz sizi fragmanla baş başa bırakalım.

Netflix, Atiye dizi konusunda yeni detaylar paylaştığı zaman, bu detaylar hakkında sitemizden bilgilendirmeleri yapacağız. Şimdilik 27 Aralık’ta yayınlanacak olan ilk bölümü beklemek gerekecek.   

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı