Haberler

Netflix Akıllı İndirme Özelliği Güncelleniyor

Netflix akıllı indirme özelliği için güncellemeler alıyor. İşte yeni özelliler.

Dijital yayın platformları arasında başı çeken platformlardan biri olan Netflix için düzenlemeler gelmeye devam ediyor. Bu kez Netflix akıllı indirme özelliğinin güncelleneceğini duyurdu. Yeni özellikler akıllı indirme sistemini de çok daha işlevsel bir hale getirmiş olacak. Netflix akıllı indirme özelliği konusunda yapılacak olan güncellemenin detaylarından ve yeni güncelleme hakkında verilerden söz edelim.

Netflix Akıllı İndirme Sistemi Değişiyor

Netflix akıllı indirme özelliği, izlediğiniz dizilerin kaldığınız bölümlerinden sonraki bölümün indirilmesini sağlıyor. Bu sayede internete erişiminiz olmadığı zaman, elinizde her zaman izleyebileceğiniz bir içerik oluyor.

İçerikleri indirmeyi unutan kullanıcılar için çok güzel bir özellik olarak söyleyebileceğimiz akıllı indirme özelliğinin şimdi ise önemli bir güncelleme aldığını görmek mümkün olacak. Güncelleme sonrasında artık sadece izlediğiniz içeriklerin devam bölümleri indirilmeyecek. Bunun yanında kullanıcıların izledikleri içeriklere benzer içeriklerin de arka planda indirilmesi sağlanacak.

Netflix akıllı indirme

Bu sayede kullanıcıların WİFİ ağına bağlı olmadıkları zaman da içerik izlemeleri mümkün olacak. Bir nevi her daim hazırlıklı bir sistem sunulacak. Tabii ki işin bir de veri boyutu var. Veri boyutu kısmında kullanıcılar isterlerse bu özelliği 1 GB indirmeye kadar sınırlı tutabilecek. Daha üzerinde dosya indiriminin yapılması engellenebilecek.

“Sizin için İndirilenler” sekmesi altında sunulacak olan özellik, indirilen içeriklerin de yine indirilenler arasında yer almasını sağlayacak. Bu arada indirilen içerikler için de kullanıcılara sürekli olarak bildirim gönderilecek. Güncellemenin şu an için beta sürümünde olduğunu da belirtelim.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı