Oyun

Need for Speed Heat için Video Paylaşıldı

Need for Speed Heat için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed Heat ne kadar iddialı bir oyun olacak.

Oyun dünyasının en iddialı serilerinden biri olan NFS serisi için yeni oyun geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Gamescom 2019 etkinliğinde tanıtımı yapılan yeni oyunun Need for Speed Heat olacağı açıklandı. Oyunun isminin açıklanmasının hemen sonrasında, yapım hakkında detaylarda paylaşılmıştı.

Çok kısa bir süre öncesinde ön siparişleri de açılan Need for Speed Heat oyununun, fiyatı da ortaya çıkmıştı. 459 TL gibi iddialı bir satış fiyatına sahip olan oyunun çıkış tarihinin ise 8 Kasım olacağı açıklanmıştı. Yeni oyunun çıkışı için gün sayılırken bu kez oyundan bir oynanış videosu geldi.

Need for Speed Heat Videosunda Dikkat Çeken Detaylar

Paylaşılan video ne kadar iddialı bir oyunu beklediğimizi gösteriyor. Sadece sokak yarışı değil, sokaklarda yer alan pistlerinde dikkat çekeceğini gördüğümüz oyunda, grafiklerin çok daha başarılı hale getirildiğini de ekleyelim.

Need for Speed Heat oyunu için araç grafikleri bir yana, oyunun mekan modellerinin de oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Genel olarak grafik yapısının oldukça başarılı olduğunu görebileceğimi Need for Speed Heat, oynanış kısmında da önemli yenilikler sunacak gibi.

Merakla beklenen yeni oyunun çıkışı için 8 Kasım tarihini beklemek şart oldu. Oldukça iddialı bir oyun olmasının yanında serinin devam modeli olmasıyla da dikkatleri üzerine çekecek olan yapım konusunda yeni detayların paylaşılması sonrasında yeni detayları aktaracağız.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı