Oyun

Mount & Blade II Bannerlord Yedinci Güncellemesini Aldı

Mount & Blade II Bannerlord için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

8 senelik bir bekleme süresinin sonrasında Mount & Blade serisinin yeni oyunu olan Mount & Blade II Bannerlord yayınlandı. Binlerce kullanıcının yoğun ilgi gösterdiği oyun, ilk etap için erken erişim olarak sunuldu. Yani bir yandan oyun yayınlandı ancak bir yandan da geliştirilmeye devam ediyor.

Bu noktada yapımın sürekli olarak yeni güncellemeler aldığını gördük. Geliştirme aşaması devam eden ve bir yandan yeni özellikle kazanan oyunun son olarak yedinci güncellemesi yayınlandı. Sadece 1 hafta gibi bir süre içerisinde yedinci güncellemesini alan yapımın, hızla geliştirme süreci de devam ediyor.

Mount & Blade II Bannerlord Bir Süre Daha Güncelleme Alacak

Erken erişim olarak sunulan oyunun içerisinde hala ciddi sorunların yer aldığını biliyoruz. Bir yandan oyunda ciddi sorunlar yer alıyor bir yandan da oyun deneyimini iyileştirmek için güncellemeler yayınlanıyor.

Bu noktada yedinci güncellemenin yayınlanmış olması tam olarak sürpriz değil. Önümüzdeki süreç içerisinde yapımın daha çok güncelleme alması bekleniyor. Fakat bu güncellemelerin ne kadar süre devam edeceği yani oyunun erken erişimden ne zaman çıkış yapacağı konusunda kesin bilgiler yok.

Mount & Blade II Bannerlord

Bir yandan yapım için Reddit üzerinden hata paylaşımları da gelmeye başladı. Oyuncular, geliştirme sürecine destek vermek adına sürekli olarak oyun içinde karşılaştıkları hataları paylaşıyor ve böylece yeni güncellemeler konusunda daha fazla bilgi almak mümkün oluyor.

Güncelleme sürecinin daha ne kadar devam edeceği konusunda firmanın yapacağı açıklamaları beklemek gerekecek. Muhtemelen Mount & Blade II Bannerlord için 1 sene kadar geliştirme süreci devam edecek. Sonrasında yapımın final sürümünü göreceğiz.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı