Mobil

Motorola Razr Ön Siparişleri Açıklandı

Motorola Razr akıllı telefonları için ön siparişler açıklandı.

Katlanabilir akıllı telefon modelleri arasına eklenen yeni serilerden biri olan Motorola Razr akıllı telefonları için önemli detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonlar tanıtılmış olsa da yeni modelin ne zaman satışa çıkacağı konusunda bir türlü kesin bilgiler gelmiyordu. Hatta akıllı telefonun iptal olduğu iddiaları bile gündeme geldi. Fakat beklendiği gibi oldu ve Motorola Razr akıllı telefonları için ön siparişler açıldı.

Telefonun ön siparişlerinin açıklanmasından sonra fiyat konusunda da detaylar netlik kazanmış oldu. Ön sipariş için açıklanan satış verilerinin de çoktan dikkat çekici bir seviyeye geldiğini de eklemek gerekiyor.

Motorola Razr Satış Fiyatı Nasıl?

Katlanabilir yeni akıllı telefon Motorola Razr modelinin satış fiyatının 1500 dolar olduğu görülüyor. 128 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefonun teknik özelliklerinden de söz edelim. 1500 dolar satış fiyatına sahip olan akıllı telefonda 6.2 inç OLED ekran bulunuyor. Tabii ki bu ana ekran. Telefon katlandığı zaman kapak üzerinde bir ekran daha karşımıza çıkıyor.

Motorola Razr

Bunun dışında Snapdragon 710 serisi işlemcileri görüyoruz. Başarılı işlemci serisiyle beraber 16 MP ana kameranın 4K çekim yapabilmesi dikkat çekici. Bu değerlerle beraber Motorola Razr akıllı telefonlarının çok tercih edilmeyeceğini düşünüyoruz. 1500 dolar satış fiyatında çok daha iyi amiral gemisi akıllı telefonlar var.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı