Mobil

Motorola Razr Ekran Sorunlarıyla Gündeme Gelebilir

Motorola Razr akıllı telefon modeli için ekran sorunu iddiası.

Katlanabilir akıllı telefon modellerine yeni eklenen Motorola Razr modeli için ön siparişler geçtiğimiz günlerde başladı. Telefonun özelliklerinin neler olduğu bir yana, dikine katlanan bir model olması, kullanıcıların ilgisini bir hayli çekti. 1500 dolar ön sipariş fiyatına rağmen ciddi satış rakamlarına ulaşan akıllı telefonun, stoklarının tükendiği konusunda bilgiler paylaşılmıştı.

Bu bilgilerin hemen ardından Motorola Razr akıllı telefonlarının bazı ekran sorunlarıyla gündeme gelebileceği iddia edildi. İddialara göre yeni seri akıllı telefonlarda ekran sorunları yaşanabilir. Galaxy Fold akıllı telefonlarının menteşe kısmında yaşanan sorunların bu model için de geçerli olabileceği belirtiliyor.

Motorola Razr Sorun Yaşayabilir mi?

İddianın kaynağı Max Winebach isimli bir kullanıcı. Mağazada Motorola Razr akıllı telefonlarını deneyimleyen kullanıcı, Twitter hesabı üzerinden telefonların katlanan kısmında iki büyük çizgi oluştuğunu paylaşmış durumda.

Telefonun katlandığı kısmında yaşanan çizgi sorunlarının kalıcı bir parça hasarı oluşturma ihtimali söz konusu. Bunun dışında Max Winebach tarafından paylaşılan bir de video var.

Motorola Razr

Twitter üzerinden paylaşılan videoda da katlanırken telefonun zorlandığı görülüyor. Bunun dışında katlanma kısmında menteşelerin istenmeyen bir sese neden olduğunu da net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Tüm bu iddialara karşı Motorola tarafından yapılan bir açıklama yok. Muhtemelen markanın iddialara karşı açıklaması gelecek. Bu modelin Galaxy Fold serisinde yaşanan sıkıntılı süreci yaşayıp yaşamayacağı ise merak konusu.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı