Mobil

Motorola Moto P40 Play Videosu Ortaya Çıktı

Motorola Moto P40 Play render videosu ortaya çıktı. Motorola Moto P40 Play nasıl bir tasarıma sahip olacak? İşte beklenen tasarım videosu.

Akıllı telefon dünyasının sessiz oyuncularından bire olan Motorola, sürekli yeni akıllı telefonlar için tanıtım yapmaya devam ediyor. Şu sıralar akıllı telefon devinin yeni bir model üzerinde çalışmalar yaptığını ve bu model için görseller yayınlandığını da gördük. Şimdi ise Motorola Moto P40 Play adıyla gelmesi beklenen telefonların videosu yayınlandı. Video hemen hemen tüm tasarım detaylarını ortaya çıkarmış oldu.

Motorola Moto P40 Play Nasıl Bir Tasarım Kullanacak?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında önemli farklar sunduğunu göreceğiz. Render videosuna göre en önemli fark kamera kısmında karşımıza çıkacak. Arka kısımda yine çift arka kamera bulunacak ancak bu kez dizilim daha farklı olacak.

Bu kez üst kısımda geniş bir lens bölümünün bulunduğunu göreceğiz. Hemen alt kısımda ise bu ana kameradan farklı olarak ikinci bir kamera bulunacak. İkinci kameranın altında da flaş ışığının olduğunu göreceğiz.

Kendi segmentine göre söz konusu akıllı telefonun bu tasarımla gelmesi oldukça ilginç bir durum. Daha çok giriş seviyesine hitap eden bir akıllı telefon göreceğimiz için bu tasarım oynamaları da beklenen bir durum değil. Bunun dışında Motorola Moto P40 Play akıllı telefonlarının ekran kısmında da çentikli ekran tasarımı sunması bekleniyor.

Su damlası çentik alanıyla gelecek olan telefon, çok geniş bir ekran alanı sunmayacak. Yine çerçeveli bir akıllı telefon göreceğiz. Sadece su damlası çentik alanı kısmında değil, alt kısımda da geniş çerçevelerin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Çok üstün özelliklerinin olmasını beklemediğimiz akıllı telefonların teknik özellikleri kısmında ise hiçbir detay paylaşımı yapılmamış durumda. Sadece 13 MP değerinde bir arka kameradan söz ediliyor. Bunun dışında teknik bir detay paylaşılmadığı gibi çıkış tarihi ve tanıtım tarihi gibi konularda da bilgi paylaşımı yapılmış değil.

Şimdilik sadece tasarım detaylarının ve kamera detaylarının paylaşıldığını görüyoruz. Bunun dışında kalan detayların ne zaman paylaşılacağı konusunda ise net bir bilgi veremiyoruz. Sadece bu modelin daha uygun fiyatlı bir seri olacağını söyleyebiliriz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı