Mobil

Motorola Moto E6 Plus Çizimleri Geldi

Motorola Moto E6 Plus tanıtım öncesinde belli başlı sistem detayları ortaya çıktı. Motorola Moto E6 Plus özellikleri fark yaratmayacak.

Yeni akıllı telefon modelleri içerisinde fark yaratacak bir model olmasa da fiyatı ile dikkat çekmesi beklenen telefonlardan biri olan Motorola Moto E6 Plus, için yolu sonu gelmeye başladı. Son olarak akıllı telefonların tasarım detayları paylaşıldı. Telefonların nasıl bir yapıya sahip olacağının net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacak olan yeni akıllı telefon tasarımında ilk dikkat çeken kısmın su damlası çentik alanı olduğunu da ekleyelim.

Su damlası şeklinde çentik alanı öne çıkıyor ve ön kısımda üst çerçevelerin küçülmesini sağlıyor. Ekran kısmında başarılı bir performans sunan akıllı telefonların arka kapak kısmında ise kamera sistemi öne çıkacak.

Motorola Moto E6 Plus Bekleneni Verebilir

Telefonun arka kapak kısmında ise üst üste sıralı olan çift kameraların öne çıktığını görmek mümkün olacak. Parmak izi sensörlerinin de yine aka kapak kısmında yer alacağını ekleyelim. Bunun dışında teknik detaylar için de bazı iddialar var.

Motorola Moto E6 Plus

Telefonların Helio P22 işlemcilerini kullanacağı ilk iddia edilen kısım. İşlemcilerin yanında gelecek olan RAM miktarının ise 4 GB olacağı yine açıklamalarda yer aldı.

Telefonların 13 MP + 2 MP değerinde çift arka kamerasıyla beraber fiyatının ise 150 Euro gibi bir aralıkta olacağı bilgisi var. Özelliklerin netlik kazanacağı yeni tanıtımın Eylül ayında yapılması bekleniyor. Telefon için merak edilen tüm özellikleri tanıtım sonrası aktaracağız.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı