HaberlerMobil

Moto Z4 Tasarımı Ortaya Çıktı

Moto Z4 akıllı telefonları için tasarım ortaya çıktı. İşte Moto Z4 görselleri.

Akıllı telefonlarıyla kendisini göstermeye devam eden Motorola, şu sıralar yeni “Z” modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Markanın yeni akıllı telefon modelinin Moto Z4 olduğunu ve bu modelle beraber pazardaki yarışını devam ettireceği de biliniyor. Dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefon modeli için paylaşılan son görsellerde ne kadar iddialı seriler göreceğimizin kanıtı.

Moto Z4 Tasarımı Nasıl Olacak?

Evan Blass tarafından yapılan yeni paylaşımlarla beraber Moto Z4 akıllı telefonlarının tasarımı da ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan görsellere göre tanıdık bir tasarım göreceğiz. Telefonun arka kısmında yine dairesel bir kamera alanı yer alacak.

Kasa üzerinde ortalanmış şekilde gelen dairesel kameranın hemen altında flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak. Flaş ışığının bulunduğu panelin hemen altında ise Motorola logosunun yer aldığı görülecek. Bu tasarımda herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Moto Z4

Alt kısımda yer alacak olan pinlerin kullanımı ise devam ediyor. 16’lı bu pinler çeşitli modların telefona takılmasını sağlıyor. Demek oluyor ki yeni akıllı telefonlarda da yine mod kullanımı devam edecek. Telefonların ön kısmına geçtiğimiz zaman ise su damlası şeklinde çentik alanı karşımıza çıkacak. Yine çentik alanında da herhangi bir fark söz konusu olmayacak.

Bu kısımda çerçevesiz bir kasa için kullanılan su damlası çentik alanını göreceği ve çentik alanı içerisinde sadece tek bir kameranın yer aldığı görülecek. Ön kısımda başka bir alan yok. Hem üst hem de alt kısımda mini bir çerçeve bölümü olduğunu da ekleyelim. Bu kısımda herhangi bir değişiklik yapılmamış.

%100 çerçevesiz bir akıllı telefon sunulmamış ancak Moto Z4 modeliyle beraber çerçeveler oldukça inceltilmiş ve neredeyse çerçevesiz bir yapıya yer verilmiş. 3,5 mm kulaklık jak kullanımının ise devam ettiğini belirtelim. Yine bu kısımda da önemli bir değişim söz konusu değil. Kalan detayları tanıtımın hemen sonrasında aktaracağız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı