Mobil

Moto G8 Power Lite Görüntüleri Paylaşıldı

Moto G8 Power Lite render görüntüleri yayınlandı.

Kısa bir süre önce Motorola G8 serisini güncellemişti. Marka yaptığı güncelleme sonrasında seriye Moto G8 Power modellerii dahil etti. Başta tasarımı ile dikkat çeken akıllı telefonun 5000 mAh değerinde bir de bataryası vardı. Büyük bataryasıyla öne çıkan akıllı telefonun Lite versiyonu olarak gelmesi beklenen Lite versiyonu için iddialar da gündeme gelmeye başlamıştı.

Uzun bir süredir beklenen telefon Moto G8 Power Lite modeli için de detaylar sonunda ortaya çıktı. Bu kez yeni akıllı telefonların render görüntüleri yayınlandı.

Moto G8 Power Lite Tasarımı Nasıl Olacak?

Telefonun tasarımı konusunda önemli detayları ortaya çıkaran render görüntülerine göre bu seride yine orta kısımda konumlandırılmış olan parmak izi sensörleri bulunacak. Tam olarak ortalanmış parmak izi sensörlerinin yanında üst üste sıralı olarak gelen arka kameralar bulunuyor.

Moto G8 Power Lite

Ön kısımda ise telefonun ekrana gömülü olarak gelen bir kameraya sahip olması bekleniyor. Tam olarak köşe kısımda yer alacak olan ön kameranın dışında ekran kısmında herhangi bir çerçeve alanının bulunmadığını göreceğiz.

İşlemci kısmında MediaTek Helio P35 serisi işlemcilerin kullanılması ve 5000 mAh değerinde bataryasının bulunması beklenen akıllı telefonun fiyatı ve tanıtım tarihi konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Beklenti tanıtımın kısa süre sonra yapılması yönünde.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı